APIE MUS

PREKYBA

ELEKTROS ENERGIJOS RINKA

VĖJO ENERGIJOS GAMYBA

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Attribute Type Value
text string 'INTER RAO Lietuva'
url string '/content/view/full/2'
url_alias string ''
node_id string 2
INTER RAO Lietuva   Naujienos   Naujienos

Naujienos

Šiltos Kalėdinės šviesos per visus metus Jums linki INTER RAO Lietuva
'0'
2017 12 22

Prieš gražiausias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, nušvintantys mūsų miestai ir namai primena: šviesa perskrodžia net didžiausias sutemas ir rodo kelią į priekį.

Tegul ateinantys metai būna Jums sėkmingi, o Kalėdų ir Naujųjų metų šviesa teatneša džiaugsmą ir viltį į Jūsų namus bei darbus.

Šviesos ir jaukumo per artėjančias šventes, ir per visus 2018-uosius metus Jums linki - 

AB INTER RAO Lietuva

„INTER RAO Lietuva“ pardavimai ir pajamos augo, pelnas - mažėjo
'0'
2017 11 14

2017-aisiais metais bendrovė Lietuvoje pardavė daugiau elektros energijos ir gavo kiek daugiau pajamų nei per atitinkamą laikotarpį prieš metus, tačiau dėl rinkoje susiformavusių žemesnių elektros energijos kainų uždirbo mažiau. Pardavimus augino didesnis įmonės klientų skaičius ir dėl palankesnių oro sąlygų padidėjusi elektros energijos gamyba vėjo elektrinių parke Vydmantuose, - sako Giedrius Balčiūnas, AB „INTER RAO Lietuva“ generalinis direktorius.

INTER RAO Lietuva Grupė skelbia 2017 metų 9 mėnesių finansinius rezultatus: per metus pardavimų apimtys ir pajamos augo atitinkamai 7 ir 10-ia procentų
'0'
2017 11 14

INTER RAO Lietuva Grupė per ataskaitinį laikotarpį augino prekybos apimtis ir pajamas atitinkamai 7 ir dešimčia procentų, nors per metus elektros energijos pardavimo kainos mažėjo, o įsigijimų kainos išliko panašiame lygyje. Didesnių prekybos apimčių pavyko pasiekti augant su klientais Lietuvoje ir Latvijoje sudarytų sutarčių skaičiui bei dėl Vydmantų vėjo elektrinių parke esant palankesnėms oro sąlygoms pagaminto elektros energijos kiekio. INTER RAO Lietuva Grupė uždirbo 13,2 milijono eurų bendrojo pelno. EBITDA buvo 9,6 milijono eurų ir grynasis pelnas – 6,2 milijono eurų, o šių rodiklių maržos buvo atitinkamai 7,2 ir 4,7 proc. Grupė uždirbo 0,31 euro vienai akcijai

„INTER RAO Lietuva“ šiemet toliau stiprino patikimo nepriklausomo elektros energijos tiekėjo pozicijas
'0'
2017 08 31

2017 metų pirmojo pusmečio neaudituotus veiklos rezultatus per Varšuvos vertybinių popierių biržą paskelbusi AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad nepriklausomas elektros energijos tiekėjas per šešis pirmus metų mėnesius Lietuvoje pardavė beveik 17 procentų daugiau elektros energijos ir uždirbo 4,16 mln. eurų grynojo pelno – 2,2 mln. eurų mažiau nei prieš metus.

INTER RAO Lietuva Grupė skelbia 2017 metų I pusmečio finansinius rezultatus: Patikimas elektros energijos tiekėjas didino pajamas ir už dirbo 4,8 mln. eurų grynojo pelno
'0'
2017 08 31

„INTER RAO Lietuva Grupės rezultatus per ataskaitinį laikotarpį lėmė nesikeitusios elektros energijos įsigijimo kainos ir tarp rinkos dalyvių augusi konkurencija, kuri mažino parduodamos elektros energijos kainas. Visgi Grupė patvirtino savo, kaip patikimo elektros energijos, tiekėjo reputaciją ir dėl didesnio su klientais Lietuvoje ir Latvijoje sudarytų sutarčių skaičiaus bei dėl elektros energijos gamybai Vydmantų vėjo elektrinių parke palankesnių oro sąlygų pardavė daugiau elektros energijos. INTER RAO Lietuva Grupė uždirbo daugiau nei 9,5 milijono eurų. EBITDA buvo 7,2 milijono eurų ir grynasis pelnas – 4,8 milijono eurų, o šių rodiklių maržos buvo atitinkamai 8,2 ir 5,5 proc. Grupė uždirbo 0,24 euro vienai akcijai“, - sako Giedrius Balčiūnas, AB „INTER RAO Lietuva“ generalinis direktorius.

INTER RAO Lietuva – daugiausiai pelno investuotojams uždirbusių bendrovių penketuke
'0'
2017 07 19

Investuotojams skirtas Lenkijos interneto portalas StockWatch.pl paskelbė bendrovių, kurių akcijomis prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje (GPW) ir kurios šiais metais investuotojams uždirbo daugiausiai pelno, sąrašą. Į labiausiai investuotojų dėmesio vertų bendrovių sąrašo pirmąjį penketuką pateko ir AB „INTER RAO Lietuva“, kuri dividendams skyrė praktiškai visą 2016 metais uždirbtą pelną – 10,2 mln. eurų arba 0,51 euro vienai akcijai, o dividendų pajamingumas šiemet siekė 15,3%.

„INTER RAO Lietuva“ augino pardavimus ir uždirbo 2 mln. eurų pelno
'0'
2017 05 12

2017 metų pirmojo ketvirčio neaudituotus veiklos rezultatus per Varšuvos vertybinių popierių biržą paskelbusi AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad įmonė per tris pirmuosius metų mėnesius Lietuvoje pardavė 15 procentų daugiau elektros energijos ir uždirbo 2 mln. eurų grynojo pelno.

„INTER RAO Lietuva“ mokės 0,51 euro dividendų vienai akcijai
'0'
2017 04 28

2017 m. balandžio 28 d. vykusiame AB „INTER RAO Lietuva“ akcininkų metiniame susirinkime nuspręsta dividendams skirti 10,2 mln. erų arba 0,51 euro dividendų vienai akcijai. Dividendų fiksavimo diena nustatyta 2017 m. gegužės 15 d., o pačius dividendus planuojama išmokėti gegužės 24 d.

2016 metais „INTER RAO Lietuva“ pardavė daugiau ir uždirbo 10 mln. eurų pelno
'0'
2017 02 24

2016 metų audituotus veiklos rezultatus per Varšuvos vertybinių popierių biržą paskelbusi AB „INTER RAO Lietuva“ praneša, kad įmonė pernai Lietuvoje pardavė 2 procentais daugiau elektros energijos ir uždirbo 10,2 mln. eurų grynojo pelno. Įmonė taip pat sėkmingai plėtė savo klientų ratą.

INTER RAO Lietuva Grupė skelbia 2016 metų finansinius rezultatus – Didesnės pardavimų apimtys ir daugiau klientų lėmė 9 mln. eurų grynąjį pelną
'0'
2017 02 24

2016 metai tapo išūkiu visiems rinkos dalyviams. Po NordBalt ir LitPolLink jungčių įjungimo formavosi žemesnė vidutinė elektros energijos kaina, tačiau dėl neplanuotų naujųjų jungčių gedimų, ypač pirmąjį metų pusmetį, sulaukėme ir ženklių kainos „šuolių“. Gamybos sumažėjimą vėjo elektrinių parke lėmė ir itin nepalankios meteorologinės sąlygos. Tačiau nežiūrint į šiuos faktorius, INTER RAO Lietuva Grupė pardavė daugiau elektros energijos ir išplėtė savo klientų ratą, o pardavimų apimtys paskutinį metų ketvirtį augo visose Grupės veiklos valstybėse. Grupės bendrasis pelningumas siekė 10,59%, o grynasis pelnas –9,3 milijono eurų. Grynojo pelno marža siekė 5,17% ir vienai akcijai buvo uždirbta 0,46 euro“, - sako Giedrius Balčiūnas, INTER RAO Lietuva generalinis direktorius.

A. Tumėno g. 4, B korp.;
LT-01109 Vilnius

Telefonas: +370 (5) 242 11 21
Faksas: +370 (5) 242 11 22
El. paštas: info[et]interrao.lt


"http://www.interrao.lv/en/"
INTER RAO Latvia
"http://www.interrao.ee/eng"
INTER RAO Eesti
"http://vwp.lt/"
Vydmantai wind park
"http://www.irlpolska.pl/eng"
IRL Polska